معرفی سازمان

شرکت توس نگاه با نیت نوآوری در صنعت تجهیزات پزشکی ، در زمینه طراحی و ساخت ملزومات یکبار مصرف اتاق عمل و موارد مصرفی صنعت پزشکی و به عنوان شرکت پیشرو از سال 1376 فعالیت خود را رسما آغاز نموده است.

یکی از اهداف بنیادین شرکت توس نگاه توسعه این سازمان از نظر کمی و کیفی از بدو تأسیس بوده است. بزرگترین سرمایه این شرکت اعتماد روز افزون مشتریان ما می باشد. کلیه ی تولیدات شرکت توس نگاه  تحت شرایط استاندارد اتاق تمیز مطابق اصول و الزامات ISO13485 انجام می شود.

شرکت دارای مجوز قانونی برای تولید از اداره ی کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی می باشد.

برآورده کردن درخواست مشتریان و ارائه محصول منطبق با نیاز ایشان ، از مهمترین اهداف این شرکت بوده که مطابق با آخرین ویرایش استانداردهای فنی و با تکیه بر نیروی انسانی متخصص ، متعهد و جوان صورت می پذیرد.
درحال حاضر با فراهم آوردن زیر ساخت لازم و از سویی دیگر با افزایش توانایی های پرسنل به واسطه آموزشهای درون سازمانی و برون سازمانی و همچنین با شرکت درکنگره های تخصصی، کنفرانس ها، سمینارها و نمایشگاههای تخصصی درون و برون مرزی بر آن هستیم تا به اهداف ذیل نائل آییم :

  • صادرات گسترده به کشورهای منطقه خاورمیانه شامل افغانستان، پاکستان، عراق و …
  • افزایش ظرفیت و توان تولید و تنوع محصولات
  • ایجاد اشتغال با تأسیس و راه اندازی واحدهای تولیدی متعدد و نمایندگی های فعال

اکنون خوشحالیم که توانسته ایم با فعالیت مستمر خود از سال 1376 تا کنون ، از این آزمون سربلند بیرون آمده و علاوه بر تامین بخش اعظمی از نیاز به تجهیزات پزشکی، اطمینان کامل مصرف کنندگان را نیز به خود جلب نماییم. گواه این ادعا دریافت نشان عالی کار آفرینی از وزیر محترم کار و امور اجتماعی در سال 1388 ,مدال افتخار از دست ریاست محترم جمهور و تقدیر نامه های متعدد دیگر است. این مهم محقق نیافته مگر با اعتماد و تکیه بر ذهن خلاق محققان جوان ایرانی و دستان پرتوان کارگران اندیشمند این مرز و بوم.

باشد که با تعهد مدیریت و پرسنل این مجموعه نسبت به اهداف ملی و با حمایت مشتریان وفادار ، توسعه ای فراتر از مرزهای میهنمان را در آینده شاهد باشیم

خط مشی

مدیریت شرکت توس نگاه با تاکید بر نگرش افزایش رضایت مشتریان و درک کامل نیازها و خواسته های آنها و در عین حال ارتقاء و گسترش فعالیت‌های شرکت، ”برترین بودن در زمینه تولید محصولات پزشکی ضمن ارتقاء کیفیت“ را سرلوحه وظایف خویش قرار داده و در عین تعهد به موارد فوق و پایبندی به الزامات، اعتقاد دارد که کارکنان سازمان که به عنوان با ارزشترین سرمایه این شرکت محسوب می شوند وظیفه خود خواهند دانست که با درک کامل انتظارات مشتریان و سایر طرفهای ذینفع در جهت رسیدن به اهداف سازمان تلاش نمایند.

مدیریت شرکت توس نگاه برای رسیدن به موارد فوق به استفاده از سیستم های نوین مدیریتی تاکید
می نماید. در راستای نیل به این خواسته ها، آخرین ویرایش های استاندارد ISO 13485 مطابق سال  2016 را به عنوان مدل اجرایی انتخاب نموده است و جهت رسیدن به اهداف ذیل تلاش می نماید:

  • افزایش رضایتمندی مشتری
  • افزایش میزان تولید
  • افزایش میزان فروش
  • ارتقا دانش و مهارت نیروی انسانی به منظور کسب شایستگی مطابق شرایط احراز شغل
  • کاهش میزان ضایعات

اینجانب با تاکید بر توجه همکاران به جایگاه ویژه شرکت، ضمن اعلام تعهد کامل خود به سیستم مدیریت کیفیت ایجاد شده و حفظ اثربخشی آن، معتقدم بدون همدلی و همگامی همکاران این مهم محقق نمی گردد، لذا انتظار دارم ضمن درک و رعایت دقیق مفاد این خط مشی، در اجرای کامل آن همکاری لازم را به عمل آورند.

این خط مشی نیز مانند سایر اجزای سیستم مدیریت کیفیت شرکت به صورت سالیانه مورد بازنگری قرار خواهد گرفت.

مدیر عامل
دکتر غلامحسین صاحبکار

مجوزها و افتخارات